Пт, 24.03.2023, 17:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт КАЩЕНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до закладу

Зарахування до закладу загальної середньої освіти

 

1. Зарахування до початкової школи

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти  подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. До  заяви додаються:

  1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

  2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089;

  3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

  У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з  її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

  Впродовж 01 - 15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

  Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов'язковою.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей. Список   зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

  Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:

  1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу;

  2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу, за результатами жеребкування;

  3) до 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажанняз добувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Державною службою якості освіти України.У разі якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі(класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.

  Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів. Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування  якого  проживає  ця  дитина, розташовані в межах одного населеного  пункту, до необхідних  документів  додається  також  довідка закладу освіти, на території  обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чине зарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого  проживає  ця  дитина, впродовж одного робочого дня з дати  звернення одного з батьків  дитини.

4. Впродовж  двох  робочих  днів з дня зарахування  дітей  освіти оприлюднює з дотриманням Закону України "Про захист персональних даних" на інформаційному  стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти:

 - список зарахованих  учнів із зазначенням лише їх прізвищ;

 - оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення  жеребкування;

 - інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

 - наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.

5. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

  - до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування; впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

6. Зарахування дітей до 2 - 4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

 

Додаткова інформація

Оскільки  відповідно до норм законодавства терміни зарахування визначає засновник закладу освіти, то  у зв'язку з карантином, що розпочався з 12 березня 2020 року, розпорядженням селищної ради від 27 березня 2020 року № 44-0 визначено, що керівники закладів освіти мають розпочати прийом документів для зарахування учнів до 1 класу після завершення карантину. До прикладу, якщо карантин завершиться 11 травня, заклад  12 травня починаєте прийом документів, а після 12 червня протягом 3 днів оприлюднює  наказ про зарахування учнів до 1 класу. 

 

2. Зарахування до гімназії

  Зарахування до 5 класу закладу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу закладу освіти.

  Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

3. Зарахування до ліцею

  Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу самого закладу, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

  Наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

4. Переведення учнів між закладами освіти

1. Для переведення учня з одного закладу освіти до іншого учень чи один з його батьків (для учнів, які не досягли повноліття) звертається до обраного ним закладу освіти щодо можливості  зарахування з відповідним письмовим зверненням (запитом) в довільній формі, у тому числі шляхом надсилання його сканованої копії електронною поштою.

Керівник закладу освіти упродовж п’яти робочих днів з дати надходження такого звернення (запиту) надає заявник у письмову відповідь (у тому числі шляхом надсилання її сканованої копії на електронну пошту заявника) про можливість чи не можливість зарахування учня до цього класу.

2. До закладу освіти, з якого переводиться учень, подаються:

  • заява одного з батьків учня (для учнів, які не досягли повноліття) або учня;
  • письмове підтвердження або його сканована копія з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного учня.

3. Упродовж одного робочого дня з дня отримання відповідних документів керівник закладу освіти видає наказ про відрахування учня для переведення до іншого закладу освіти та  особову справу учня.

4. Упродовж п’яти робочих днів з дня отримання від закладу освіти зазначених документів учень чи один із його батьків (для учнів, які не досягли повноліття) подає до закладу освіти, до якого переводиться учень:

  • заяву про зарахування;
  • особову справу учня.

У такому випадку наказ про зарахування учня до закладу освіти буде виданий упродовж одного робочого дня з дня отримання  документів.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2023
uCoz